agencja promocji i reklamy kastor media

agencja promocji i reklamy kastor media

Poznałem inną damę i historia się powtórzyła. Poprosiła mnie z nią ożenić i ja zgodziliśmy się po kilku tygodniach. Miała dwie bardzo ładne dzieci i mam razem z nimi. Pobraliśmy się w salonie naszego nowego domu z wielu jej przyjaciół i krewnych. My single przyjaciel uczestniczył i był moim drużbą.

Dzień lub dwa później, to samo stało się. Off-ręce komentarz wychowany strach przed-doświadczam tego, co zrobiłem, jak mogłem być tak głupi i popełnić tego samego błędu? Bałam się jak diabli.

Przeżyłem najbliższych sześciu miesięcy i wyszedłem relacji ze względu na bardzo różnych stylów życia. My pozostaliśmy przyjaciółmi od lat, i nigdy nie wyszła ponownie za mąż. To krąży uczucie bycia tak strasznie samotnie pozostaje cichym partnerem.

agencja promocji i reklamy kastor media

Byłem singiel od ponad 20 lat i żył bardzo samotny tryb życia. Kocham swoją własną firmę, a czas sam daje mi wystarczająco dużo czasu na pisanie moich artykułów, książek i utrzymać moje strony internetowe. Pracuję cztery godziny dziennie w pracy, sprzedaży, która wymaga mnie odwiedzić ludzi w ich domach.

Odwiedzam od dwóch do trzech tysięcy domów rocznie i spędzam tyle czasu, ile mogę z nimi, kiedy czuję silną więź.

Przez wszystkie lata samotności i szczęśliwy, ja bardzo świadomi potrzeby silnego osobistego związku z inną. I nadal pisać o tym w moich artykułów i książek. „Nie jesteśmy sami, wszyscy jesteśmy jednym” jest jednym z moich ulubionych afirmacji. Duch we mnie potrzebuje, aby zobaczyć ducha w was. Duch pragnie wiedzieć dokładnie ducha i uznawane. Zawiodłem strasznie w moim własnym życiu, aby utrzymać bliskie osobiste połączenie z innym. Świadomość duchowa przyniósł mi połączenie między sobą, innymi i moim otoczeniu, ale nie czuję się tak niezbędne do utrzymania radość, że wszyscy szukamy. Moje życie jest pełne, ale brak jest na poziomie podstawowym fundamentalnym połączenia do innego, kogoś wyjątkowego.

Artykuł dzięki: http://acerto.com.pl