biuro promocji i reklamy miejsce piastowe

biuro promocji i reklamy miejsce piastowe W celu wyprodukowanej zdrowego okazu jest posiadanie odpowiedniego podejścia i techniki w tarle. Pierwszą rzeczą, hodowca musi zrobić, aby wzbogacić swoją dietę z żywymi żywności.

Oni lubią być karmione płatków ryb, granulek i tabletek, ale z większym udziałem podawania żywych pokarmów. Żywe pokarmy mogą pomóc w celu stymulowania procesu tarła. Kolor obu płci Meeka zaprezentuje pełniejsze i jaśniejszy odcień w okresie godowym im podejmowania dodatkowych cudowny. Podczas procesu zarówno Meeka będzie wyglądać na miejscu, które jest wolne od uczty, gdzie nastąpi hodowli.

biuro promocji i reklamy miejsce piastowe

Samica może złożyć do 300 jaj na płaskiej, twardej powierzchni, które będą następnie przez samce do zapłodnienia. Zarówno rodzice będą aktywnie mieć się na baczności z ich jaj, aby chronić je przed ewentualnymi drapieżnika i jaj jedzenia ryb. Samica cierpliwie i skrupulatnie fan jaja natlenienia. Gdy położyli ich jaj wylęgają się będzie dwa do trzech dni, w zależności od temperatury wody. A to zajmie kolejne cztery dni, aby narybek do swobodnego pływania. Rodzice nadal będą brać ich narybku, dopóki nie są w stanie zadbać o siebie.

biuro promocji i reklamy miejsce piastowe

PIELĘGNICA MEEKA jest łatwo karmić i opiekować. Bardziej, są najbardziej poszukiwane przez wielu ryb hobbystów i entuzjastów.

Artykuł dzięki: