promocja i reklama w przedsiebiorstwie

promocja i reklama w przedsiebiorstwie Te umysły tworzą znaczną część historii Kolorado. Ale także na znaczną ilość zanieczyszczeń w naszym wód gruntowych. Nie każda lokalizacja jest podatny na zanieczyszczonych wód gruntowych. Jeśli planujemy uzyskanie wody ze studni, upewnij się, że testowany w pierwszej kolejności.

5. Denver może być wietrznie! To prawda, że ??Denver ma więcej słonecznych dni niż na Hawajach. Co znajduje się również prawdą jest, że Denver, jest umieszczony na skraju równiny, mogą wystąpić pewne złych wiatrów. Upewnij się zachować swój dach w stanie stałym i że masz miejsca na przechowywanie wszelkiego odkryty bieg jak krzesła, parasole ganku i zabawek.

promocja i reklama w przedsiebiorstwie

Denver to piękne miejsce do życia. Każdego roku tysiące więcej ludzi popełnia Denver ich domu. Trochę przezorność i przygotowanie zapewni, że nowa Denver domu będzie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jim Lux jest tylko jeden członek Zespołu LUX pośrednicy, z siedzibą w Denver, w stanie Kolorado. Choć Jim nosi nazw GRI (Absolwent Real Estate Institute) i CRS (Certified Residential Specialist), a tylko 4% agentów nieruchomości w kraju posiadają oznaczenie CRS, każdy na TheLUXTeam zapewnia ten sam poziom profesjonalizmu i zaangażowaniem do każdego ze swoich klientów.

promocja i reklama w przedsiebiorstwie

Jim i LUX Zespół stale koncentrować się na edukacji nieruchomości w celu zapewnienia, że ??są one działających w ramach stale zmieniających się wytycznych i standardów branży. Oprócz tego, że jest w pełnym wymiarze czasu Realtor® Jim jest odpowiedzialny za marketing internetowy i rozwój strony internetowej dla LUX Zespołu i posiada oznaczenie E-Pro (Internet Professional).

Jim zainteresowanie poza nieruchomością obejmuje jego wnuków, podróże i muzykę (Jim był zawodowym muzykiem oprócz swojej kariery od lat).

Artykuł dzięki: