plan promocji i reklamy nieruchomosci

4) Nie należy używać ich Kredytodawcy

Wielu budowniczych, którzy budują całe społeczności są teraz w publicznym obrocie korporacji. Firmy te zarabiać dużo pieniędzy, finansowania – nie tylko budowy i sprzedaży – domy. W rezultacie, wielu budowniczych oferują ogromne zachęty lub ciśnienia cię do korzystania z ich kredytodawców. Problemem jest to, że pożyczkodawca budowniczego zwykle mają wyższe stopy procentowe i wyższe koszty zamknięcia niż tradycyjne kredytodawcy. W większości przypadków, można mieć postanowienia usunięte, dzięki czemu można wybrać własną pożyczkodawcy i cieszyć się pewne bodźce. Po tym wszystkim, budowniczy nie będzie żadnych pieniędzy, jeśli nie chcą kupić dom. Jeśli budowniczy podkreśla, że ??używasz ich pożyczkodawcy, odejść i znaleźć inny wypełniacz. Nie ma sensu płacić tysiące dolarów dodatkowych.

5) Badania Budowniczy

Większość budowniczych są odpowiedzialne i zadbać, aby chronić swoje wybudowane osiedla. Mimo to, należy upewnić się, że badania z producentem. Konkretnie, upewnij się, że budowniczy ma reputację dobrych domów jakości. Upewnij się, że firma ogranicza zakupy inwestorów – mogą one spowodować wynajmu nieruchomości, które tracą wartość sąsiedztwa. Ponadto należy określić, czy budowniczy wybuduje równa lub większa o wartość w okolicy. Jeśli tego nie zrobią, nowe domy natychmiast dewaluacji.

6) Wybór rzeczoznawcy

Kredytodawcy wymagają masz oceny tak, więc można również badać Dobry rzeczoznawca siebie. Zapytaj o kopię ustaleń rzeczoznawców, jak również – może zawierać informacje, które dadzą Ci lepszy wgląd w to, co się kupuje.

7) Badania City planuje

Nowe osiedla są często budowane na obrzeżach miasta, gdzie ziemia jest dostępny przy niższych kosztach. Pamiętaj, aby zwrócić się do agenta nieruchomości lub zrobić własne badania na co miasto ma na myśli w tym obszarze.Drogi badawcze, zagospodarowania przestrzennego, transport publiczny, parki i szkoły – to wszystko determinuje przyszłą wartość swojego nowego domu.

Nowe domy są bardzo atrakcyjne dla kupujących. Jeśli są one atrakcyjne dla Ciebie, należy zatrudnić specjalistów i zrobić swoje badania, tak aby nowy dom pozostaje pozytywne doświadczenie w nadchodzących latach!

Ten materiał jest dostępny bezpłatnie dla rozrodczości, o ile jest ona odtworzona w całości, wraz z Bio Autor wszystkie linki.

Eric Bramlett obecnie zarządza jego Austin Real Estate Guide, jego Austin nowych domów strony internetowej, Jego Austin Condos przewodnik.

Artykuł dzięki: http://alingua.edu.pl