promocja i reklama salonu kosmetycznego

promocja i reklama salonu kosmetycznego

Sam w związku

Najbardziej przerażające uczucie, jakie kiedykolwiek miałem miał być żonaty i odkryć byłem zupełnie sam!

To było moje pierwsze małżeństwo, a ja dopiero 23 i była 18. Poprosiła mnie z nią ożenić i wskoczył na okazję. My nie znamy bardzo długo ciągu zaledwie kilku tygodni.

promocja i reklama salonu kosmetycznego

Zawsze byłem samotnikiem z kilkoma przyjaciółmi; W rzeczywistości mój krąg przyjaciół zazwyczaj składało się z jednego. Moja rodzina przeniosła się często i kiedy zrobiłem nowego przyjaciela, że ??był przez krótki okres. Ponieważ mieszkałem w bardzo dysfunkcyjnej rodziny i nieprzyjaznym środowisku, udało mi się przeżyć, ukrywając się i znalezienie własną przestrzeń. W mojej rodzinie, byłam sama. Jeszcze w tym samotność nie przygotowało mnie na to, co miałem przeżyć dzień lub dwa po tym, jak był żonaty.

Mój nowy żona się trochę off-komentarz do mnie, a do mnie dotarło, co ja zrobiłem? Odszedłem i przez chwilę samotności i zrozumiałem, ta osoba mnie nie znał, nie miała pojęcia, kim lub czym jestem i ożenił się z nią, co mam teraz zrobić? Uczucie było przytłaczające i wpadłam w panikę. I powstrzymywane łzy i przełknął ślinę. I było tak dużo szczęśliwszy na własną rękę. Teraz mam to osoba, która może stworzyć tego uczucia we mnie, co ja zrobiłem?

promocja i reklama salonu kosmetycznego

I w końcu się nad nim w przeważającej części, ale to uczucie nigdy całkowicie w lewo i pozostał przewlekły w tle na najbliższe siedem lat, aż w końcu rozdzielić.

W ciągu następnych dziewięciu lat Ciągle zajęty w mojej pracy, spędzając długie godziny z głową pochowany w mojej pracy.

Podczas mojego dorosłego życia, byłem zawsze w pobliżu ludzi, ale nigdy nie zaangażował się z nimi i utrzymywane tylko pojedynczy przyjaźń z i http://www.greenr.plnną. Lubię być wśród ludzi, ale nie jak się wciągnąć w dramacie swojego życia, więc relacje wszystkie zostały bardzo powierzchowne.

Artykuł dzięki: