promocja reklama aktywizacja sprzedazy chomikuj

promocja reklama aktywizacja sprzedazy chomikuj

Chicken House Plans – Twój Klimat jest kluczem

Chociaż może zdecydować się znaleźć używany kurnika lub kupić nowy, jeśli jesteś zrób-to-your-self entuzjastą prawdopodobnie zechcesz zbudować własną. Budowa własnego kurnik może być bardziej ekonomiczne, pozwoli Ci dokładnie to, czego chcą i potrzebują mieć, a może być świetną zabawą! Jeśli zamierzasz zbudować własną obudowę kurczaka jednak mieć pewność, aby uzyskać dobry zestaw wzorów i dobrze zaplanować.http://mazowieccyliderzy.pl Remember– czy warto robić, warto robić dobrze!

Konstrukcja wybrać dla swojej kurniku, jednak będzie zależeć od wielu czynników. Najważniejszym czynnikiem jest jednak klimat. Kurnik przeznaczone do domu w Vermont, na przykład, mieć bardzo różne od przeznaczonego do Oklahoma.

Bardzo gorących klimatach

W skrajnych południowych klimatów takich jak South Texas, obudowa kurczaka zwykle mają ściany przewodów, które mogą być pokryte zasłony Skrzynia + w przypadku burzliwej lub chłodów. Coop powinien być również wbudowane lub umieszczone pod dobrą cieniu drzewa.

Umiarkowane Klimaty Południa

W bardziej umiarkowanym klimacie południowych oraz na zachodnim wybrzeżu, domy z kurczaka są zazwyczaj gołe i mają siatkowe drzwi, okna z moskitierą, a także osłonięte otwory w sufitach dla dodatkowej wentylacji w czasie upałów.

promocja reklama aktywizacja sprzedazy chomikuj

północnych klimatach

Wschodnie, Midwestern i Rocky Mountain domy Obszar kurczak musi być dobrze izolowane, mocno zbudowany i osłonięte od wiatru. Podwójne ściany z jednej i pół cala myślę warstwa izolacyjna między nimi jest optymalna.

Bardzo zimnym klimacie

W jeszcze chłodniejszych strefach klimatycznych, takich jak Montana, Dakoty, jeziora Obszaru Wielkiego i północnej Nowej Anglii, dom kurczaka powinien mieć jeszcze grubszą izolację, a także ogrzewanie elektryczne, lub przynajmniej żarówkę w lewo w nocy, w czasie ostrej zimy pogoda. Ponadto, w bardzo zimnym klimacie, lepiej jest użyć mniejszego kurnik z niższym dachu zachować ciepłe powietrze w pobliżu kurcząt, ponieważ wytwarzają dużo ciepła siebie.

Klimat jest tylko jednym z czynników, które należy uwzględnić przy wyborze projektu kurniku. Inne czynniki to wielkość, wygoda do elektryczności, wody i paszy, bliskość domu i łatwość czyszczenia.

Stephanie Benanti jest księ gowym, konsultant i internet marketer. Stephanie hobby to zwierzęta, żyjące zielony, ogrodnictwo, fitness, joga i działa.

Artykuł dzięki: http://ictyoung.pl