reklama i promocja ofert turystycznych

reklama i promocja ofert turystycznych

Top Five Things You Wish You Knew Przed zakupiono dom w Denver

1. Glina w glebie. Colorado http://biznes-kaizen.pl ma duży gliniany komponent do swojej ziemi, która rozszerza się i pęcznieje w różnych warunkach klimatycznych. Ta ziemia obrzęk może powodować wiele problemów dla właściciela domu w Denver CO rynku nieruchomości. Z jednej strony, można znaleźć pęknięte podjazdy, podłogi płytki, piwnic, a nawet ściany i rury jako budynek rozlicza się w czasie.

Upewnij się, że sprzedawca wypełnił ujawnienie Własności Colorado Sprzedawcy ujawnić ewentualne szkody obrzęk. Również w domu inspektor lub Konstruktor ocenić stan swojego potencjalnego domu, aby upewnić się, że nie kupujesz strukturalnie niesolidne budynku.

reklama i promocja ofert turystycznych

2. Radon w piwnicy. Radon, jak wiele domów są świadomi, jest bezwonny gaz, który naturalnie pochodzi z ziemi. Najczęściej radon występuje w piwnicach w różnych ilościach. Upewnij się, że przeprowadzenie testu radonu przed zakupem nowego domu. Radon gazu można budować do poziomów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Pozbycie źródeł radonu z domu może być bardzo kosztowne. Lepiej wydać niewielką ilość na teście niż spędzać dużej ilości usuwanie gazu.

3. uszkodzenia słońce. Denver spoczywa na zaledwie około 5280 stóp altitude- prawo na jedną milę nad poziomem morza. Oznacza to, że promieniowanie ultrafioletowe ze Słońca jest znacznie większe niż jest to na poziomie morza. Ze względu na to, zewnętrzne materiały budowlane nie trwają tak długo, jak może w innych klimatach i wysokościach. Ponownie, upewnij się zatrudnić Właściwy inspektor zna konkretnej inspekcji Denver musi upewnić się, że twój nowy dom nie ukrywa żadnych nieprzyjemnych prac naprawczych.

4. Zanieczyszczone wody gruntowe. Jeśli po sprawdzeniu którykolwiek z górzystych terenów wokół Denver, ty z pewnością zauważył, kopalnie, zarówno starych i nowych, które dot krajobraz.
Artykuł dzięki: