skuteczna reklama i promocja domanski chomikuj

skuteczna reklama i promocja domanski chomikuj

Wygrywasz, jeśli wywala rynku

Ludzie, którzy inwestują wyłącznie do zysków kapitałowych stracić, gdy zawiesza się na rynku. Gdyż tylko zarabiać pieniądze, kiedy sprzedać, jeśli rynek się załamuje, a następnie tracą cały swój zysk. Jeśli masz nieruchomość pozytywnie nastawiona wtedy często wygrać gdy wywala rynku. Kiedy rynek wywala czynsz zazwyczaj idzie w górę, to znaczy swoje dochody z inwestycji wzrośnie. Możesz także wygrać jeśli rynek idzie w górę, ponieważ można uzyskać zyski kapitałowe, tak naprawdę jest to sytuacja wygrana wygrana. Oczywiście istnieją pewne wyjątki od tej reguły, ale może być o wiele łatwiej wygrać z pozytywnie nastawione właściwości niż negatywnych.

Możesz mieć najlepsze z obu światów

Wiele osób uważa, że ??nie powinni inwestować w nieruchomości do przychodów z wynajmu, bo wtedy przegapić wzrostu kapitału. Ale to nie jest prawda, w celu uzyskania bogatych od nieruchomości trzeba zarówno przychody jak i wzrostu oraz z pozytywnym własności przepływów pieniężnych następnie można uzyskać wzrost dochodu i kapitału. Czemu zadowalać się jeden z drugim, skoro można mieć najlepsze z obu światów?

Możesz mieć dochodów na emeryturę

Jednym z powodów ludzie chcą być bogaty jest tak, że nie muszą pracować. Właściwości przychodów z wynajmu daje stały dochód, który można wykorzystać, aby płacić za swoje wydatki. Oznacza to, że można wycofać się szybciej poprzez zakup pozytywne właściwości dźwigni. Po przejściu na emeryturę będziesz mieć więcej czasu na uzyskanie bogatych i inwestowanie.

Artykuł dzięki: