skuteczna reklama i promocja domanski

skuteczna reklama i promocja domanski

Wskazówki do których należy przestrzegać podczas zakupu nowych budowy nieruchomości

Nowe wspólnoty domowe oferują piękne domy, plany otwartym podłogowe, nowe urządzenia, i wiele więcej. Plus, nowe domy często oferują łatwe dokonywanie zakupów za pośrednictwem agenta sprzedaży na miejscu. Problemem jest to, że mogą one również zgadzają się do znacznych strat.cieplaostoja.pl Na zakup nowej budowy domu w sposób inteligentny, wykonaj poniższe wskazówki:

1) Za pomocą Realtor kto ma New Home Sales Experience

skuteczna reklama i promocja domanski

Nowe homebuilders czasami presję na ciebie w użyciu agenta na miejscu plus wstępną akceptację kredytu, ubezpieczycielem i tytule. Błędem jest, aby nie uzyskać własne nieruchomości. Realtor może chronić swoje interesy i może zagwarantować, że wszystkie koszty i oprocentowanie są w normach branżowych. Pośrednicy z nowego domu doświadczenie poznać społeczność Homebuilder a to może zapewnić, że homebuilders są bardzo wyrozumiałe – przecież oni nie chcą niszczą ich reputację.

2) Nie wolno cokolwiek podpiszesz, dopóki nie uzgodnienia każdym szczególe

skuteczna reklama i promocja domanski

Należy zawsze zakładać, że nic nie jest uzgodnione, dopóki nie jest w formie pisemnej. Po to na piśmie, nie należy zakładać, że może być zmieniona lub uzgodnienia. Nie daj się nabrać na „napisać umowę tak, że nikt inny nie może uzyskać swój dom” wybieg. Zamiast tego, upewnij się, że kontrakt podpisać ma wszystko, czego do uzgodnienia na piśmie przed podpisaniem.

3) Uzyskaj Inspekcja !!!

Wiele osób zakłada, że ??kontrole domu są dla starszych domów, które mogą mieć azbest, problemów strukturalnych i innych zobowiązań. To nie jest prawda! Chociaż wiele nowych konstrukcji pochodzą z pełnymi gwarancjami te gwarancje zazwyczaj tylko ostatnich 12 miesięcy, a wiele problemów powierzchnię dopiero po pierwszym roku. Niezależny, profesjonalny inspektor może pomóc uniknąć bardzo kosztownych napraw kilka lat w dół linii.

Artykuł dzięki: http://cukierniababeczka.pl